LEFA SERVIS

Prodej, servis a montáž nejenom stínící techniky
Horizontální žaluzie - hliníkové řetízkové

zpět

INDESING

INDESING 25 mm patří do základní řady horizontálních žaluzií pro montáž do plastových oken a eurooken Naklápění lamel zajišťuje průhledná tyčka, vytahování a spouštění žaluzie je přes šňůru s brzdou. Hliníkovou lamelu v šíři 25 mm nabízíme o síle 0,18 mm v 25-ti barvných odstínech a 0,21 mm v 43-ti barevných odstínech. Provázky a žebříčky se dodávají v bílé, šedé a hnědé barvě, u provedení Lux v deseti barevných odstínech a barevně sladěny s barvou lamely. Žaluzie se standartně dodávají s postraním vedením - ocelovou strunou potaženou PVC.

ISOSTAR

ISOSTAR 25 mm patří k horizontálním žaluziím pro montáž do zasklívacích lišt, plastových oken a eurooken . Horní profil je v plochém provedení s plastovými bočními krytkami v pěti barevných variantách. Hliníkovou lamelu v šíři 25 mm nabízíme v tloušťce 0,18 mm v 25-ti barvných odstínech, a v tloušťce 0,21 mm v 43-ti barevných odstínech. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí kuličkového řetízku. Řetízek,navíjecí pásek a žebříčky se dodávají v bílé, šedé a třech odstínech hnědé barvy. ISOSTRAR žaluzie se standartně vyrábí s postraním silonovým vedením. Žaluzie je možné doplnit o tzv. celostínící provedení.

ISOLITE 25 mm patří k horizontálním žaluziím pro montáž do zasklívacích lišt, plastových oken a eurooken. Horní profil je v plochém provedení v pěti barevných variantách, bez plastových bočních krytek. Hliníkovou lamelu v šíři 25 mm nabízíme o síle 0,18 mm v 25-ti barvných odstínech, a v tloušťce 0,21 mm v 43-ti barevných odstínech. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí kuličkového řetízku. Řetízek, navíjecí pásek a žebříčky se dodávají v bílé, šedé a třech odstínech hnědé barvy. ISOLITE žaluzie se standartně vyrábí s postraním silonovým vedením. Žaluzie je možné doplnit o tzv. celostínící provedení.

ISOLITE PLUS 25 mm patří k horizontálním žaluzií pro montáž do zasklívacích lišt, plastových oken a eurooken. Horní krycí profil v oblém provedení v 5-ti barevném variantách plus barevnou možnosti imitace dřeva. Hliníková lamela v šíři 25 mm a v síle 0,21 mm v 43-ti barevných odstínech. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí kuličkového řetízku. Řetízek, navýjecí pásek a žebříčky se dodávají v bílé, šedé a třech odstínech hnědé barvy. ISOLITE PLUS žaluzie se standartně vyrábí s postraním silonovým vedením. Žaluzie je možné doplnit o tzv. celostínící provedení.

Ukázky interiérových žaluzií


zpět


Lenka Fabianková - LEFA SERVIS
Veleslavínská 278/47
162 00 Praha 6
tel./fax: +420 224 319 848
mobil: +420 775 914 918