LEFA SERVIS

Prodej, servis a montáž nejenom stínící techniky
Japonské posuvné panelové stěny

Netradiční druh se závanem japonské exotiky nabízí moderní předělování místností a stínění interiérů. Právě z Japonska pochází nápad panelových pohyblivých stěn.

Ty se skládají z látkových panelů a z horní hlíníkové eloxované lišty, na které jsou jednotlivé panely připevněny suchým zipem, jež umožňuje jejich posouvání. Při plném zavření pak jednotlivé panely vytváří souvislou stěnu.

Horní vodící lišta se vyrábí ve dvou až pěti kolejničkách. Právě počet drážek v profilu spolu s typem otevírání ovlivňuje počet panelů, které stěnu tvoří. Zatahování panelů nabízíme buď z jedné nebo obou stran zároveň.Ovládání stěny je možné pomocí nekonečného provázku, ovládací tyčkou u prvního tažného panelu nebo tahem za látku panelu. Spodní strana jednotlivých panelů je opatřena zátěžovým profilem pro napnutí látky.

Jako stínící látku je možné použít různé materiály. Správná volba ovlivní nejen splynutí s interiérem a množství propouštěného světla, ale i náročnost údržby panelů. Roletové látky mají antistatickou úpravu a doporučujeme čistit suchou cestou prachovkou nebo pomocí vysavače s nástavcem. Záclonové látky lze díky jednoduchému připevnění panelů snadno vyprat.

Japonskou posuvnou panelovou stěnu je také možné naladit do stylu duhy. Stačí jen odvahu a zvolit vhodnou barevnou kombinaci látek pro jednotlivé panely. Při volbě barev se musí dbát především na jejich pozici kdy je stěna roztažená.

Pokud milujete všechno nové, nic Vám nebrání díky našitému suchému zipu kdykoliv měnit panely.

Technické informace

seznam-konfiguraci.pdf

 

 

 


Lenka Fabianková - LEFA SERVIS
Veleslavínská 278/47
162 00 Praha 6
tel./fax: +420 224 319 848
mobil: +420 775 914 918