LEFA SERVIS

Prodej, servis a montáž nejenom stínící techniky
Horizontální žaluzie - bambusové

zpět

Bambusové žaluzie – Euro 25

BAMBUSOVÁ ŽALUZIE Euro 25 mm je přímo určena pro instalaci do eurooken nebo plastových oken bez sklodělících příček. Lamely z lepeného bambusu jsou odolnější a stabilnější, jejich údržba je přitom nenáročná. Bambusová lamela je tenčí než dřevěná, při vytažených lamelách je sklad složených lamel podstatně menší než u dřevěných žaluzií. Montáž lze provést do zasklívací lišty s krytím montážních držáků širokou elegantní lištou. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí kuličkového řetízku ve třech standardních barvách dle barvy žaluzie. Boční vedení je zajištěno silonovou strunou.

Bambusové žaluzie – Comfort 25

BAMBUSOVÁ ŽALUZIE Comfort 25 mm je určena především pro instalaci do interierů . Lamela z lepeného bambusu je pevná, pružná, stálobarevná a její údržba je přitom nenáročná. Montáž může být stropní nebo na stěnu před okenní výklenek. Horní profil je krytý širokou garnýží ze tří stran. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí kuličkového řetízku ve třech standardních barvách dle barvy žaluzie. Při montáži na okenním rámu je zajištěno boční vedení silonovou strunou.

Bambusové žaluzie – Comfort 50

Bambusová žaluzie Comfort 50 mm je určená především pro instalaci do interiérů. Pro její masivnost – horní kanál 40 x 40 mm není vhodná pro montáž na okenní křídla. Lamela 50 mm z lepeného bambusu je pevná, pružná, stálobarevná, nekroutí se je odolná vůči vlivům prostředí. Údržba je přitom nenáročná. Doporučujeme instalaci před okenní výkleneky nebo strop. Horní profil je krytý širokou garnýží ze tří stran. Naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí kuličkového řetízku laděného do barvy lamel. Žaluzii je také možné doplnit bočním vedením silonovou strunou.

zpět


Lenka Fabianková - LEFA SERVIS
Veleslavínská 278/47
162 00 Praha 6
tel./fax: +420 224 319 848
mobil: +420 775 914 918